Графік
проведення телефонних «гарячих ліній" для прийому усних звернень громадян керівниками структурних підрозділів міської ради, міських комунальних підприємств у 2018 році

Загальний відділ міської ради

ЛАРІНА Інна Володимирівна

НАРІЧЕНКО Світлана Юріївна

на постійній основі (щоденно)

понеділок-четвер: з 8.00 до 17.00,

п'ятниця: з 8.00 до 15.45

4-24-52
Міське фінансове управління міської ради

ДУБОВЕНКО Валентина Гаврилівна
19 січня
02 липня

З 10.00 до 12.00 год.
4-20-76, 4-22-86

Відділ освіти міської ради

АФАНАСЬЄВА Ірина Миколаївна
02 лютого

13 липня

З 10.00 до 12.00 год.

4-65-81

Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради

РОМАНОВСЬКИХ Андрій Аркадійович
16 лютого

20 липня

З 10.00 до 12.00 год.
4-90-20

Управління праці та соціального захисту населення міської ради

ЗАХАРОВА Олена Леонідівна
Щомісячно третій вівторок
З 10.00 до 12.00 год.
4-21-61

Відділ реєстрації міської ради

КУСЛИВА Ольга Миколаївна

23 лютого

05 жовтня

з 10.00 до 12.00

4-14-63, 4-60-10

Юридичний відділ міської ради

ЗІМОДРО Ангеліна Сафараліївна
12 березня
27 липня
З 10.00 до 12.00 год.
4-65-18

Відділ у правах сім`ї, молоді та спорту міської ради
ПЕТРУКОВИЧ Юлія Григорівна
19 березня

10 серпня

З 10.00 до 12.00 год.
4-23-02

Служба у справах дітей міської ради
СІТАЛО Наталія Миколаївна
30 березня

17 серпня

З 10.00 до 12.00 год.
4-21-52

Відділ архітектури та містобудування міської ради

ШЕРЕМЕТ Світлана Сергіївна

06 квітня

20 серпня

З 10.00 до 12.00 год.
0974498248

Відділ соціально-економічного розвитку міста міської ради

КУПРІН Марина Олександрівна
13 квітня

07 вересня

З 10.00 до 12.00 год.
4-25-27

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради
ПОЛОВНА Наталія Вікторівна
16 квітня

14 вересня

З 10.00 до 12.00 год.
4-26-08

Відділ спеціальної, мобілізаційної та військової роботи міської ради
ПЕЛИХ Сергій Васильович
27 квітня

08 жовтня

З 10.00 до 12.00 год.
4-23-22

Центр надання адміністративних послуг міської ради
КОРНЄВ Олег Леонідович
04 травня

28 вересня

З 10.00 до 12.00 год.
4-00-81

Синельниківське міське комунальне підприємства «Житлово-експлуатаційна контора-1»
ПАНАСЮК Людмила Сидорівна
11 травня

19 жовтня

З 10.00 до 12.00 год.
4-19-51, 0509768936


Синельниківське міське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора-2»

ХАЛАБУДА В'ячеслав Володимирович
18 травня

09 листопада

З 10.00 до 12.00 год.
4-13-10, 0505756903

Синельниківське міське комунальне підприємство «Водоканал»

ПАНЧЕНКО Андрій Іванович
14 травня
02 листопада
З 10.00 до 12.00 год.
0938514183, 09997159914, 0980131384

Синельниківське міське комунальне підприємство «Виробниче об`єднання житлово-комунального господарства»
ВІСІЧ Володимир Васильович
25 травня

16 листопада

З 10.00 до 12.00 год.
0980610570

Комунальний заклад охорони здоров'я "Синельниківський центр первинної медико-санітарної допомоги Синельниківської міської ради"

САЧКО Олена Ігорівна

01 червня

23 листопада

З 10.00 до 12.00

2-37-62

Синельниківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

ОБЕРЕМЧЕНКО Жанна Анатоліївна

08 червня

30 листопада

з 10.00 до 12.00

4-24-87

Комунальна установа "Синельниківський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)"

ТИМОШЕНКО Алла Данилівна

11 червня

21 грудня

з 10.00 до 12.00

4-44-33

Комунальнае підприємство Синельниківської міської ради "Ритуальна служба"

ЛОБАНОВ Володимир Володимирович

22 червня

14 грудня

з 10.00 до 12.00

0500823012