Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, засвідчуючи свою увагу до їхніх проблем.

Цей день не можна назвати святковим, проте він є доброю нагодою для переосмислення свого життя, дає можливість вивірити, що вже зроблено і що ще треба зробити для формування гідних умов життя людей з вадами здоров’я.

Люди з обмеженими можливостями – це особлива категорія громадян, які з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. З усіх категорій осіб, які потребують соціального захисту, на особливу увагу заслуговують люди з вадами здоров’я. Інвалідність може бути вродженою і набутою у результаті травм, а також каліцтва на виробництві.

На сьогодні в Україні є понад два з половиною мільйони людей, які потребують належного ставлення до себе – вони мають право жити повноцінним життям та не відчувати дискримінації у суспільстві.

Хочу звернутись зі словами глибокої шани до людей з особливими потребами, які, незважаючи на виклик долі, проявляють виняткову силу духу, а також подякувати усім, хто опікується даною категорією громадян. Адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Бажаю усім єдності, родинного затишку, теплих стосунків, миру та злагоди. Нехай справдяться усі бажання, задуми і мрії!

Начальник Синельниківського відділення

управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України

в Дніпропетровській області Н.В. Приходько