Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області інформує про проведену роботу в напрямку перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності застрахованим особам закладами охорони здоров'я Дніпропетровської області в квітні 2019 року.

Фахівцями відділу перевірки листків непрацездатності та спеціалістами відділень управління Фонду проведено 8 планових перевірок закладів охорони здоров'я та 9 позапланових (по запитах страхувальників, правоохоронних органів та управлінь виконавчих дирекцій інших регіонів України). Під час планових та позапланових перевірок було перевірено 1448 листків непрацездатності із них 45 листків непрацездатності виданих з порушенням чинних нормативно-правових документів.

Звертаємо вашу увагу, що по неправомірно виданих та продовжених листках непрацездатності винні лікарі відшкодували бюджету Фонду понад 13 тис. грн.

Варто зазначити, що з метою упередження порушень порядку видачі та продовження листків непрацездатності з лікарями медичних закладів фахівцями відділу у квітні 2019 було проведено 18 семінарів та лекцій.

.

Прес-служба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України