15.09.2021 в рамках реалізації плану комунікаційних активностей за визначеними філією Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області пріоритетними напрямками, співробітниками Синельниківського районного відділу №2 проведено ряд робочих зустрічей з представниками органів місцевого самоврядування та органів державної влади, об’єднаних єдиною метою – інформування представників органів влади про переваги пробації.

Так, фахівцем Євгенією Заїкою проведено зустріч з начальником Управління праці та соціального захисту населення Синельниківської міської ради Оленою Захаровою та заступником начальника управління Раїсою Чорною. Старшим інспектором майором внутрішньої служби Анною Кушнарьовою проведено зустріч зі старшим дільничним офіцером поліції Синельниківського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області капітаном поліції Олексієм Горянським. Фахівцем Анною Філіпович проведено робочу зустріч з начальником відділу правового забезпечення Раївської сільської ради Тетяною Шалахмановою та головним спеціалістом – юрисконсультом відділу Надією Мартиновою.

Під час зустрічей співробітники відділу пробації представили доповідь, де було детально виділено переваги пробації за трьома напрямками: для держави, для суспільства та для осіб, які вчинили правопорушення. Також, до зазначеної доповіді була включена інформація про волонтерство в пробації.

За результатами зустрічей досягнуто домовленості про подальше розповсюдження наданої в доповіді інформації серед співробітників зазначених організацій, що сприятиме популяризації діяльності відділу пробації серед державних органів влади, інститутів громадянського суспільства та залученню нових волонтерів до Синельниківського районного відділу пробації.

Провідний інспектор Синельниківського районного відділу №2

філії Державної установи «Центр пробації»

у Дніпропетровській області

Анастасія АХМАДОВА

© 2022 Supported by Gray