З метою професійної орієнтації та вироблення необхідних знань, соціалізації та адаптації до суспільства учасників АТО з інвалідністю, поліпшення їх фізичного та психологічного стану шляхом професійного навчання громадською організацією «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» заплановано 04 листопада 2021 року початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

Звертаємо вашу увагу, що до участі у проєктах запрошуються учасники з інвалідністю виключно у стадії ремісії або при відсутності загроз гострого стану, які не потребують невідкладної медичної допомоги та стороннього додаткового догляду.

Заїзд учасників розпочнеться 04 листопада 2021 року. Проживання, харчування та відшкодування вартості квитків проводиться за рахунок організаторів.

Розміщення учасників заплановане на базі готельно-туристичного комплексу «Зелений Гай» (м. Святогірськ, вул. Курортна, 13).

Особи, які бажають взяти участь у вищезазначених заходах, можуть надіслати заявку на електронну адресу reabproekt@gmail.com.

Контактні особиКузьменко Ігор Анатолійович – 066-028-31-11, Гаврильченко Едуард Олександрович, 050-064-77-69 - для надання консультацій з даного питання.

Начальник відділу у справах

сім’ї, молоді та спорту Юлія ПЕТРУКОВИЧ

© 2022 Supported by Gray