Міжнародна організація з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту, водночас зміцнюючи соціально-економічну стабільності і добробут приймаючих громад Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво проект надасть змогу вимушеним переселенцям та мешканцям приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

Запрошуються:

  • внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України,
  • місцеві мешканці з усіх областей України (територія, підконтрольна уряду України),
  • віком від 18 до 60 років.

Вимоги до учасника:

Самозайнятість

Мікропідприємництво

Вже розпочав або хоче стартувати власний бізнес. Перевага надається в першу чергу особам без постійного місця працевлаштування.

Має досвід підприємницької діяльності, активний бізнес, наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТОВ (одноосібним власником якого є заявник) з реєстрацією до 31 грудня 2016 року. Грант надається на розширення наявного бізнесу.

Ссилка для доступу до анкети:

https://goo.gl/forms/QL7d8K0QkYEIbzKm1

Інструкція пороботі з анкетою: (якщо немає GOOGLE АККАУНТА):

ЛОГІН - anketamom@gmail.com

ПАРОЛЬ - mom333555777.

Якщо система вимагатиме підтвердження:

ПАРОЛЬ - fpd.kr.info@gmail.com

У додатку:

1. 'ЗГОДА НА ОБРОБКУ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ' (необхідно надрукувати, заповнити рукою, підписати, завантажити разом із документами у форму анкети)

Координатор проектів та программ

ОО "Фонд "Профессиональное Развитие"

М. Кривой Рог

Кравченко Максим

+380676508804.