Відповідно до Указу Президента від 18.11.2019 №837/2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» Пенсійним фондом України запроваджується механізм автоматичного, без звернення особи, призначення пенсій за віком при досягненні пенсійного віку.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 №1084 було затверджено Порядок обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи – підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі для забезпечення права застрахованих осіб на своєчасне призначення пенсій та для інших цілей, передбачених законодавством.

З відповідними рекомендаціями можна ознайомитись на інформаційній сторінці Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області на веб порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за посиланням: http://www.pfu.gov.ua/content/uploads/sites/19/2020/05scan.etk.pdf.

Крім того, на порталі Пенсійного фонду України функціонує електронний кабінет страхувальника, що значно спрощує отримання інформації та послуг від органів Фонду. В кабінеті можна переглянути інформацію стосовно звітності ЄСВ, сплати єдиного соціального внеску, в тому числі щодо заборгованості підприємства, можливість отримати інформацію щодо страхового стажу працівників для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівників (лікарняні). Ознайомитись з відеоінструкцією по користуванню особистим кабінетом можливо за посиланням: https://youtu.be/Z4A4B6bdgDg.

Виконувачка обов’язків

начальника відділу соціально -

економічного розвитку міста міської ради І.В. АСТАШКІНА

© 2022 Supported by Gray