З 11 листопада 2021 року у міський громадський транспорт пасажирів пускатимуть лише за наявності одного з документів. На громадян до 18 років ці правила не поширюються і діятимуть протягом дії “червоного” рівня епідеміологічної небезпеки.

Відповідне рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на своєму позачерговому засіданні 09 листопада 2021 року.

Тож у міських автобусах заборонено перевозити пасажирів без наявності у них: негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигенакоронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки; або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), або одною дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

На період дії “червоного” рівня епідеміологічної небезпеки також вирішили припинити діяльність усіх закладів громадського харчування з 22:00 до 06:00 (крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос).

Дотримання карантинних обмежень щодо перевезення пасажирів в міських автобусах, роботи закладів громадського харчування, закладів торгівлі та інших в місті перевірятимуть спеціальні мобільні групи.

Деталі: протокол позачергового засідання комісії від 09.11.2021 №20

© 2022 Supported by Gray