Шановний Дмитре Івановичу!

Щиро вітаємо Вас із ювілейним Днем народження!

У жовтні 2020 року громада міста Синельникове втретє обрала Вас своїм керманичем. І це не випадково: за останні десять років для розвитку міста зроблено чимало добрих справ, реалізовано низку важливих проєктів, спрямованих на розбудову Синельникового, забезпечення благополуччя кожного жителя.

Запорукою успішного вирішення важливих проблем синельниківської громади є Ваше вміле керівництво, професіоналізм, наполегливість, творчий пошук та відданість справі.

Попереду – не менше важливої та копіткої роботи задля розвитку Синельникового, забезпечення спокою та злагоди в нашому спільному домі.

Бажаємо залишатися таким же сильним, сміливим, впевненим у справах, бадьорим, активним та енергійним. Нехай розпочаті справи принесуть вагомі результати, а Ваші зусилля будуть щедро винагороджені щирою повагою і довірою громадян.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Міцного здоров'я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та успіхів у Вашій відповідальній роботі.

З повагою

депутати міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, працівники управлінь та відділів міської ради, голови квартальних комітетів