Зражевський Дмитро Іванович

Шановний Дмитре Івановичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження!

Сьогодні всі найтепліші побажання адресовано Вам, найкращі слова – для Вас.

Знаменно, що вся Ваша біографія пов’язана з рідним містом. Ваша багатогранна діяльність, заснована на високому професіоналізмі та порядності, чуйному ставленні до людей, завжди приводила до успішного вирішення всіх завдань, що стоять перед Вами. Ваше вміння ладити з людьми, вирішувати численні проблеми та вловлювати життєві зміни, сприймати нове і втілювати це нове в життя – здобули Вам заслужену повагу серед громади міста. І тому закономірно, що, пройшовши багато сходинок кар’єрного зростання, сьогодні Ви – мудрий і відповідальний керівник.

Кажуть, коли людина народжується, в цей момент на небі спалахує її зірка, яка світить їй все життя. У Ваш день народження ми бажаємо, щоб ця зірка завжди супроводжувала Вас та допомагала в житті, щоб своїм яскравим світлом вона надихала на нові успіхи та звершення. Нехай береже здоров'я чашу і не дає їй розплескатися даремно! Любові вам, процвітання і щастя!

Зичимо, щоб дружні привітання цього дня додали Вам життєвої наснаги задля нашої спільної праці на ниві розвитку Синельникового. Хай підґрунтям щасливого життя та плідної діяльності завжди будуть міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Миру, шани, любові та достатку у Вашому домі!

З повагою

Синельниківська міська рада,

виконавчий комітет Синельниківської міської ради,

депутатський корпус.